Dobrze mieć pewność!

Sprzedajesz swoją ŠKODĘ? Możesz liczyć na naszą pomoc!

Zapytaj Doradcę serwisowego o możliwość sprawdzenia stanu technicznego Twojego samochodu i otrzymania Świadectwa potwierdzającego serwisowanie auta.

Nikt nie lubi kupować kota w worku

Serwisowanie samochodu u Autoryzowanych Partnerów Serwisowych ŠKODY stanowi dużą wartość dodaną przy odsprzedaży auta na rynku wtórnym. Kupujący chce mieć pewność, że samochód był profesjonalnie serwisowany z wykorzystaniem oryginalnych części i z zastosowaniem odpowiednich technologii. Chce także wiedzieć, jaki jest jego rzeczywisty przebieg i stan techniczny.

Wystawimy świadectwo Twojej ŠKODZIE

Skontrolujemy Twoje auto i potwierdzimy historię jego serwisowania. Otrzymasz od nas Świadectwo potwierdzające, że naprawy, przeglądy czy wymiany materiałów eksploatacyjnych były wykonywane zgodnie z zaleceniami producenta samochodu u Autoryzowanego Partnera Serwisowego ŠKODY*.

Wystawimy świadectwo Twojej ŠKODZIE

 

Dlaczego to się opłaca?

Twoja oferta stanie się bardziej atrakcyjna przy odsprzedaży samochodu na rynku wtórnym, ponieważ kupujący otrzyma od Ciebie rzetelną informację o Twoim aucie. Potwierdzona historia serwisowania u APS ŠKODY będzie argumentem wyróżniającym Twoją ofertę spośród wielu innych.

* Dotyczy napraw, przeglądów i wymiany materiałów eksploatacyjnych wykonanych u APS ŠKODY.